چرا آرشیت کلاب

 • شرکت آرشیت کلاب یک شرکت و فروشگاه آنلاین تخصصی در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و دکوراسیون خارجی ، نما ، روف گاردن ، لند اسکیپ و… است .
  تیم آرشیت کلاب در نظر دارد تا با بکارگیری از اساتید مطرح و امکانات مورد نیاز در این زمینه بتواند نیاز مراجعه کنندگان به وبسایت را با پایین ترین هزینه و کمترین زمان مورد نیاز برطرف کند.
  شرکت آنلاین آرشیت کلاب هیچ گونه امکان بازدید حضوری از شوروم و یا شرکت را ندارد.
  یعنی شما به راحتی و در هرکجا که به اینترنت دسترسی داشته باشید، در خانه خود، در محل کار، و یا حتی در هنگام راه رفتن با یک گوشی موبایل می‌توانید از این امکانات استفاده کنید.
 • با آرشیت کلاب شما دیگر به صورت ساعتی هزینه ای نمی پردازید.
 • روش اینترنتی، وقت کمتری از شما می‌گیرد و درگیر ترافیک و رفت و آمد نمی‌شوید.
 • برای انتخاب دکوراسیون خود انتخاب‌های بیشتری دارید.
 • لازم نیست ساعت‌ها در خیابان از این فروشگاه به آن فروشگاه سر بزنید.
 • قیمت طراحی با توجه به نوع فضا و متراژ آن فرق می‌کند. شما برای برای طراحی هر فضا فقط یک هزینه ثابت می‌پردازید.

منظور از طراحی آنلاین چیست؟

طراحی آنلاین به این معناست که مشتریان می توانند بدون حضور در دفاتر معماری، تنها از طریق وبسایت و با پر کردن فرمی دقیق و گویا، مساله ای که با آن روبرو هستند را بیان کنند و متخصصین معماری با بررسی مساله ی طرح شده، در زمانی مناسب و با دریافت هزینه ای منطقی پیشنهاداتی کاربردی را در قالب تصاویر، مدل های سه بعدی، نقشه های دو بعدی، مودبرد یا تماس تلفنی به مشتریان ارائه کنند.

چگونه میتوان با آرشیت کلاب تماس برقرار کرد؟

شما عزیزان به ۲صورت میتوانید با آرشیت کلاب تماس برقرار کنید.

 1. میتوانید با شماره تماس های موجود در بخش باما با آرشیت کلاب تماس برقرار کنید.
 2. میتوانید در قسمت مشاوره رایگان فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا در زمانی که خود شما مشخص میکنید از طرف آرشیت کلاب با شما تماس گرفته شود.

ساعت کاری آرشیت کلاب

شرکت طراحی آنلاین آرشیت کلاب با در نظر گرفتن ارائه خدمات آنلاین و عدم امکان حضور کارفرما ، در تمامی ساعات شبانه روز ‍پاسخگوی نیاز شما عزیزان میباشد.

شما میتوانید از طریق تلفن تماس از ساعت ۹:۰۰ الی ۲۰:۰۰ تماس حاصل نمایید و از ساعت ۲۱:۰۰ تا ۹:۰۰ از طریق واتس آپ و یا تلگرام و یا پنل های ارتباطی سایت با ما تماس برقرار کنید.

آیا با آرشیت کلاب در روزهای تعطیل میتوان تماس برقرار کرد؟

به دلیل آنلاین بودن خدمات حتی در ایام تعطیل نیز امکان تماس گرفتن با آرشیت کلاب وجود دارد.